Remmark stále na vlně

 

Pláže portugalské Albufeiry, surfy, oceán a parta perspektivních služebníků marketingového průmyslu. Historie takzvaných „swimming office“ – kombinací cestovatelských teambuildingů u moře a klasického pracovního procesu, napsala další kapitolu.

 

Klasické teambuildingy s grilováním nebo v moravském sklípku? Nic proti. Ale Remmark se dlouhodobě vydává jinou cestou. „Podobný scénář by u nás zvedl vlnu protestů,“ prohlásila jedna z organizátorek Dominika Zbíralová. „Je důležité, aby se pořád něco dělo. Naštěstí jsme s ostatními v tomto na stejné vlně“.

Letos tak tým společně vyrazil na desetidenní trip do Španělska a Portugalska. Během této doby absolvoval čtyři přejezdy a nespočet výletů a aktivit. Viděl mimo jiné Fatimu, Nazaré, Rio Tinto, El Rocio, Lisabon, Gibraltar nebo Sevillu. Během celé mise tým zároveň normálně pracoval a věnoval se klientům.

Surfařská lekce byla součástí portugalské části cesty. Vlny Atlantického oceánu se však nenechaly zkrotit snadno. Souboj lemovaly litry vypitých loků mořské vody, pády, pošramocená ega i surfy… Nic pro ty, co se chtějí jen nechat unášet na vlnách osudu.

Pomyslné vlny se chytilo hned osm členů týmu. „Tahle výzva mě přiměla, abych zbytečně nedělal vlny a šel do toho taky. Ale takovou vlnu masochismu jsem už teda dlouho nezažil,“ svěřil se Tomáš Želiska. „Jsem zmlácenej, jako kdybych hrál ve filmu s Chuckem Norrisem. Beru to jako důkaz, že jsme tu přírodu pořád ještě pod kontrolu nedostali. Aspoň jsou z toho hezký fotky. Když se s tím prknem procházím po pláží, působí to drsně. Na zbytek se už historie neptá,“ promluvil ostatním z duše Vojta Marcín.

Remmark jede prostě i na svém swimming office na vlně úspěchu.