Slide slečna ve svetru a brýlích nápis parádní kraj nápis tvoříme budoucnost pardubického kraje

Z Pardubického kraje
je Parádní kraj
2021-2021 #komplexní projekt

Pardubický kraj je region, ve kterém se skvěle daří inovacím, výzkumu i byznysu. Je to prostě Parádní kraj! Cílem stejnojmenného projektu bylo vytvořit jednotný portál, jenž návštěvníkům poskytne informace z oblasti regionálního rozvoje a zároveň pomůže podnikatelům, výzkumníkům, představitelům samospráv, studentům, jejich rodičům i učitelům.

Naše práce spočívala jak v kompletní tvorbě samotného portálu Paradnikraj.cz, tak souvisejícího webového nástroje na adrese Paradnibudoucnost.cz. Cílovou skupinou byli primárně budoucí středoškoláci. Ti si zde mohli otestovat své dovednosti a předpoklady, přičemž systém jim na základě výsledků doporučil vhodné obory pro další studium.

Věnovali jsme se také propagaci. Jejím cílem bylo zvýšení povědomí o značce Parádní kraj a oslovení potenciálních partnerů jako jsou inovační firmy, výzkumné organizace, podnikatelské inkubátory nebo školy. Online kampaň jsme vedli na sociálních sítí (zejména skrze Facebook a LinkedIn) či pomocí bannerových a PPC kampaní. Pracovali jsme také s advertoriály v lokálních zpravodajích a regionálních denících, rozhlasovými spoty a reklamními nosiči CLV.

V neposlední řadě jsme zajišťovali také produkci a propagaci eventů. Podíleli jsme se třeba na zajištění velmi úspěšné akce krajské pobočky Hospodářské komory pod názvem Hitparáda škol a zaměstnavatelů Pardubického kraje.

Kampaň Parádní budoucnost v číslech

ikona monitoru se šroubovicí remmarkvíce než 1 M  impresí s průměrnou sledovaností  78 % 

ikona obálka se šroubovicí remmark oranžová  8% nárůst přihlášek na odborné školy

ikona oranžový list papíru s popisem a dna 5 673 vyplněných testů Zlatanovy výzvy

ikona monitor se šroubovicí remmark  120 651 zhlédnutí propagačních videí