Tým Remmarku pokořil Pražský půlmaraton!

 

Tohle není apríl! Čtveřice běžců v barvách komunikační agentury Remmark 1. dubna 2023 úspěšně absolvovala prestižní Pražský půlmaraton.

 
David Palivec, Domča Zbíralová, Jirka Tošer a Vojta Marcín zdolali  za hlasité podpory vlastního kotle fanoušků z řad kolegů trať dlouhou 21,5 km. Mnohdy silou nadlidské vůle. Jejich příprava na závod totiž mnohdy probíhala za silně komplikovaných okolností. „Přešvihl jsem to s tréninkem a píchlo mě v lýtkovém svalu. Ještě týden před závodem jsem skoro nemohl chodit. Asi nebyl úplně dobrej nápad si po čerstvém doléčení rovnou švíknout půlmaraton, ale prostě jsem si nemohl pomoct. Ta výzva byla až moc naléhavá,“ svěřil se Vojta.

 

Davidovi pak zážitek ukončil slibně se rozvíjející běžeckou kariéru. „Mám kolena totálně v háji. Navíc je to dlouhý a celkově jsem úplně vyšťavenej. Cítím, že svoje jsem si v životě odběhal a tohle potěšení rád zanechám zase jiným,“ okomentoval svůj překvapivý krok.
 
Ve zdolávání kilometrů v běžeckém stylu nehodlá podle našich informací pokračovat ani vítězka interního závodu našeho týmu Domča Zbíralová. „Potvrdila jsem si, jak je tohle běhání strašně nudnej sport,“ konstatovala lakonicky.
 
Společné sportovní preference týmu Remmarku se tedy podle všeho budou ubírat jiným směrem. O něm vás budeme poctivě informovat.